Senior ASP.NET Developer

  • Senior ASP.NET Developer

    Vacancy Code: K3SASP
    Full Time Job
    100
    Firma SMART business poszukuje  doświadczonego ASP.NET dewelopera. Stanowisko głównego dewelopera ASP.NET dostępne jest w ramach zespołu firmy K3.

    Firma K3 jest czołowym dostawcą oprogramowania dla firm sprzedaży detalicznej, sektora produkcyjnego oraz sektora dystrybucji. Przez 25 lat prowadzenia biznesu firma K3 zdobyła ponad 3000 klientów w ponad 30 krajach. Klienci byli pod wrażeniem innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań automatyzacji biznesu na bazie technologii Microsoft. W sferze sprzedaży detalicznej firma K3 jest liderem na rynku w obszarze oferowania wielokanałowych rozwiązań, pozwalających tworzyć zintegrowany system zakupów dla swoich klientów, którzy z kolei będą mogli wybrać najlepszy według siebie sposób kupna: online, zakupy bezpośrednie, zakupy w sklepie bądź przez telefon. W sferze produkcji i dystrybucji firma K3 jest uznanym ekspertem ds. automatyzacji firm branży modowej, przemysłu spożywczego, a także w większości innych dużych firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. Firma K3 gwarantuje swoim klientom kompleksową automatyzację całego łańcucha dostaw, przy czym opracowane rozwiązania biznesowe zawierają najlepsze światowe praktyki, a także uwzględniają indywidualne procesy klientów. Tworzenie i dostawa własnego oprogramowania licencyjnego zajmuje główne miejsce w sukcesie firmy K3. Organizacja rozwija wąsko branżowe rozwiązania programowe dla Microsoft Dynamics, co uwzględniają unikatowe potrzeby każdej branży. Takie rozwiązania jak pebblestone|fashion oraz ax|fashon dostępne są na międzynarodowym poziomie przez niezawodną sieć partnerską. Klientami firmy K3, którzy wykorzystują Microsoft Dynamics, są znane firmy międzynarodowe, wśród których warto wymienić Ikea, Agent Provocateur, Evans Cycles, Oxfam, The White Company, English Heritage, Boux Avenue, GMK, Connect Distribution, Americana, E Park & Sons, Finlays, Scappino, Microfashion, Dansko and Asics Europe. Microsoft potwierdza rynkową pozycję lidera firmy K3; będąc Gold Partnerem i członkiem Dynamics Presidents Club, K3 jest także członkiem światowej rady doradczej Microsoft ds. Zarządzania detalicznego i partnerskiego. K3 liczy obecnie około 400 pracowników w 8 biurach i w 6 krajach, którzy realizują rozwiązania na bazie platformy Microsoft Dynamics.

    Obowiązki:

    • Zarządzanie projektami od projektowania do realizacji
    • Konsultacje w sprawach technologii, które będą później wykorzystane
    • Udział w analizie potrzeb, poszukiwanie opcji realizacji i możliwości
    • Analiza i ocena prac po ich wykonaniu
    • Projektowanie w różnych etapach – współpraca z użytkownikami na wszystkich poziomach w trakcie całego cyklu rozwoju w celu osiągnięcia wysokiego poziomu rozwoju i złożoności technicznej
    • Ciągła współpraca z zespołem QA
    • Sprawozdania na temat bieżących zadań, ryzyka technicznego i innych

    Wymagania:

    • 100%
      Doświadczenie projektowania.NET
    • 80%
      Angielski na poziomie Upper-intermediate
    • 100%
      Poczucie celu
    Obowiązkowe
    • 5 letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania komercyjnego
    • Potwierdzone, udane doświadczenie i głębokie zrozumienie realizacji kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań dla pełnego cyklu rozwoju oprogramowania (od analizy systemowej i projektowania do tworzenia, testowania i wdrażania)
    • Dobra znajomość OOP/ODD i design patterns principles
    • Dogłębna znajomość.NET 4.0, ASP.NET MVC i doświadczenie z TFS
    • Dogłębna znajomość HTML, JS, CSS, AJAX, Web Services, Web API, NopCommerce
    • Znajomość problemów kompatybilności i uchwał
    • Gruntowne doświadczenie w środowisku Microsoft Visual Studio .NET programowania – C #
    • Umiejętności ADO relacyjnego programowania baz danych w Visual Studio, najlepiej łącznie z T-SQL, MS SQL, Server Admin
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do wyjazdów do Wielkiej Brytanii / Holandia
    Opcjonalnie
    • Znajomość technologii web
    • Znajomość Microsoft Dynamics AX bądź NAV
    • Praktyczna znajomość Inversion of Control frameworks E.g. Prism / MVVM Light / AutoFac
    • Znajomość Microsoft Framework / MVC / technologii ORM
    • Znajomość Entity Framework / MVC / ORM технологий
    • Znajomość zwinnych metodyk Agile / Scrum

    Cechy osobiste:

    • Świetne umiejętności komunikacyjne (w mowie i na piśmie)
    • Poczucie celu i dążenie do profesjonalnego sukcesu w środowisku mieszanym projektowania/doradztwa
    • Radzenie sobie z presją czasu
    • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętność pracy indywidualnej
    • Dbałość o szczegóły
    • Szybkie uczenie się
    • Kreatywność, energiczność i entuzjazm

    O firmie SMART business:

    Firma SMART business, Microsoft Gold ERP Partner, członek President’s Club Microsoft Dynamics jest liderem ukraińskiego rynku usług doradczych w sprawie innowacyjnych rozwiązań do efektywnego zarządzania biznesem, a także wdrożeniu i rozwoju systemów biznesowych na platformie Microsoft Dynamics. Głównym założeniem firmy jest zagwarantowanie takiego środowiska, w którym każdy pracownik potrafi pokazać swój potencjał i zdobyć cenne doświadczenie, biorąc udział w najlepszych projektach. Firma SMART business ceni niezawodność, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie do życia i kreatywność.

    Proponujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Świetną atmosferę w pracy
    • Profesjonalne kształcenie
    • Kursy języka angielskiego
    • Wygodne rozmieszczenie i wygląd biura
    • Konkurencyjne płace

    Dołącz do zespołu SMART business!

    Błąd: Brak formularza kontaktowego.

  • Skontaktuj się z menedżerów HR, aby uzyskać więcej informacji